Hodnocení podzim 2002

 

       První půlsezóna v Libereckém kraji je již definitivně ve studeneckém klubu historií, i když vlivem počasí zůstala nedohrána a jednotlivá mužstva bude čekat na jaře ještě pět dohrávek, ve všech případech na studeneckém hřišti. Béčko čeka ještě Bělá a Stará Paka B, dorostence Jilemnice a Víchová a minižáky Libštát. Mistrovské působení šesti mužstev je organizačně i finančně velmi náročné, ale ani zimní přestávka nebude dobou klidu, neboť zimní období se ve fotbale stalo i v okresním a oblastním měřítku dobou intenzivní přípravy, halových turnajů a doplňování hráčských kádrů.

 

       Minižáci:

 

       Nejvytrvalejší studenecký trenér Vítek Kuřík získal pro spolupráci při výchově nejmladších studeneckých fotbalistů další vydatné pomocníky v Jiřím Povrovi, Radku Mejvaldovi a Jiřím Čivrném. Při současném počtu mladých fotbalových adeptů je to nezbytností, neboť na některých trénincích se sešlo více než 20 fotbalistů.  Ve vlastních mistrovských zápasech utrpělo mužstvo tři porážky, z nichž především porážky s Rovenskem a Jilemnicí pramenily z velkého množství neproměněných brankových příležitostí, navíc v závěru sezóny chyběl zraněný golman Martin Klouček aa jeho náhradníci jeho výkonnosti nedosahují. Oporou mužstva je především Jirka Povr, statečně si mezi „kluky“ vede i Eva Bartoňová, která se naopak na rozdíl od některých studeneckých „ostrých hochů“ nebojí ani míče, ani protihráče.

 

       Výsledky:

       Semily B                      5:0       Povr 3, Čech, Stránský

       Mírová                          4:3       Povr 3, Bartoňová

       Jablonec                       3:1       Povr 2, Havlíček

       Vysoké                        3:0       Čech 2, Povr

       Rovensko                     1:2       Povr

       Jilemnice B                   12:0      Povr 6, Havlíček a Bartoňová 2, Bartoň, Mejvald

       Roztoky                       12:1      Havlíček 4, Povr 3, Bartoňová a Šír 2, Čivrný

       Poniklá                         6:0       Čivrný a Bartoňová 2, Havlíček a Povr

       Horní Branná                 6:1       Povr 4, Čivrný a Havlíček

       Rokytnice                     0:3      

       Jilemnice                      2:3       Povr, Havlíček

       Horka                           7:0       Povr 3, Stránský, Čivrný, Havlíček, Nedomlel

 

       Bilance             12        9          0          3                      61:14                27

 

       Střelci:

       28 – Jirka Povr              3 – Sváťa Čech

       11 – Martin Havlíček      2 – Jiří Šír a Tomáš Stránský

         7 – Eva Bartoňová                   1 -  David Bartoň, Danda Mejvald, Vojta Nedomlel

         5 – Marek Čivrný

 

O posledním listopadovém víkendu byla již zahájena halová sezóna a minižáci se zúčastnili silně obsazeného turnaje v Semilech, kam však odjížděli bez dvojice svých nejlepších hráčů Jirky Povra a Martina Havlíčka, kteří chyběli pro nemoc.

 

       Výsledky:

       SK Semily                                1:3       Matěj Kuřík

       FC Meteor Praha                      1:0       Kuba Pacholík

       Elitex Jablonec nad Nisou          1:2       Jirka Šír

Jiskra Hořice                                   0:1

Jiskra Libštát                                   1:1       Kuba Pacholík  

 

Minižáci obsadili 6.místo z 8 mužstev, vítězem se stalo mužstvo FC Real Praha.

 

 

 

Nesehraná utkání:

Rokytnice - Horka (9. kolo), Vysoké - Rovensko (11. kolo), Jablonec - Rovensko, Horka - Jilemnice B (12. kolo), Studenec - Libštát, Mírová - Jilemnice A, Vysoké - Horní Branná (13. kolo), Libštát - Jilemnice B (14. kolo)

 

1. Rovensko                        11        10 1 0               58: 3                31

2. Rokytnice                        12        9 2 1                32:16                29

3. Studenec                       12        9 0 3                62:14                27

4. Horní Branná                    12        8 0 4                46:30                24

5. Mírová                             12        8 0 4                43:30                24

6. Semily B                         13        7 2 4                40:31                23

7. Jilemnice A                      12        7 1 4                41:18                22

8. Libštát                             11        5 1 5                15:26                16

9. Poniklá                            13        5 0 8                27:47                15

10. Vysoké                          11        4 1 6                19:22                13

11. Roztoky                                    13        2 1 10               21:60                7

12. Jablonec                        12        2 0 10               16:41                6

13. Horka                            11        1 1 9                15:45                4

14. Jilemnice B                    11        1 0 10               17:69                3

 

      

       Žáci:

 

       Početný kádr tvoří i žáci, a tak po dohodě se Zálesní Lhotou bylo vytvořeno i druhé družstvo žáků jak SK Studenec B, které své zápasy hraje v Zálesní Lhotě a je vedeno trojicí lhoteckých fotbalistů Jan Krejčí, Tonda Pacholík a Michal Hofman. Většina kádru je tvořena fotbalisty ze Zálesní Lhoty, kteří jsou doplňování hráči ze širšího kádru áčka a hráči se střídavým startem. Především těm lhoteckým zpočátku chyběly herní zkušenosti, které přibývyla s přibývajícími zápasy a v závěru podzimu  přinesly nejen branky, ale poté získané body.

       Základ áčka tvoří okresní přeborníci minižáků z roku 1999 a titul okresního přeborníka by měl být cílem  tohoto mužstva i v žákovské věkové kategorii. Zatím vedou svou tabulku bez ztráty bodu, i když k zisku posledních tří bodů se „dostali“ prostřednictvím kontumovaného výsledku s Mříčnou (start staršího hráče), neboť na hřišti s tímto soupeřem prohráli 0:1.            

 

       Výsledky:

       Libštát              12:1      J.Povr, Kupec a J.Tauchman 3, T.Povr, Synek,Bartoň

       Mírová              1:0       J.Povr

       Studenec B       6:0       J.Tauchman 2, Bartoň, O.Tauchman, J.Povr, Kupec

       Košťálov           4:0       J.Tauchman, O.Tauchman, Kupec, Bartoň

       Nová Ves          8:1       Kupec 5, O.Tauchman 2, Bartoň

       Roztoky            4:0       O.Tauchman 3, Kupec

       Stružinec          4:1       O.Tauchman a Kupec 2

       Mříčná              3:0       kontumačně

 

       Bilance 8                      8          0          0          42:3         24

 

       Střelci:

       13 – Martin Kupec                     5 – Jirka Povr

         9 – Ondra Tauchman   4 – Péťa Bartoň

         6 – Kuba Tauchman    1 – Tomáš Povr, Honza Synek

 

       Béčko:

       Roztoky            0:7

       Stružinec          0:2

       Studenec A       0:6

       Libštát              0:0

       Mírová              1:6       T.Povr

       Mříčná              1:6       T.Povr

       Košťálov           6:1       M.Kuřík 3, Korda 2, Vérteši

       Nová Ves          6:1       M.Kuřík a T.Povr 2, J.Pacholík a Hanzlík

 

       Bilance 8          2          1          5          14:29                7

 

       Střelci:

       5 – Michal Kuřík                        2 – Venda Korda

       4 – Tomáš Povr                         1 – Kuba Vérteši, Kuba Pacholík a Zdenda Hanzlík

 

ŽÁCI - SEVER

Nesehraná utkání:

Rokytnice - Jablonec (1. kolo), Martinice - Vysoké, Benecko - Rokytnice (9. kolo)

 

1. Horka                              8          7 0 1                34:14                21

2. Víchová                           8          6 0 2                54:8                 18

3. Horní Branná                    7          5 1 1                23:9                 16

4. Rokytnice                        6          4 0 2                36:10                12

5. Jablonec                          7          3 2 2                36:17                11

6. Poniklá                            7          3 1 3                30:16                10

7. Benecko                          7         1 1 5                12:37                4

8. Vysoké                           7          0 1 6                4:46                 1

9. Martinice                         7         0 0 7                3:75                  0

 

ŽÁCI - JIH

Nesehraná utkání:

Košťálov - Mříčná, Stružinec - Libštát (1. kolo)

 

1. Studenec            A          8          8 0 0                42:4                 21

2. Mírová                             7          4 0 3                20:6                 12

3. Košťálov                          7          4 0 3                19:15                12

4. Mříčná                             7          4 0 3                23:19                12

5. Stružinec                                    7          4 0 3                19:21                12

6. Roztoky                          8          3 1 4                19:12                10

7. Studenec B                    8          2 1 5                14:29                 7

8. Libštát                             7          2 1 4                7:34                 7

9. Nová Ves                         7          0 1 6                9:32                 1

 

       Dorost:

       Dorostenci po nevydařeném jaru absolvovali velice dobrý podzim a po určitou dobu dokonce vedli bez ztráty bodu tabulku okresního přeboru, navíc někteří z nich posílili béčko a Honza Bartoň si odbyl úspěšný debut v oblastní soutěži v sestavě áčka, kde nastupoval i Luboš Brož. S mužstvem pracuje trojice Jan Krůfa, Marian Marek a Petr Nosek a nebýt zbytečných trát bodů v zápase v Kruhu a ve Velkých Hamrech s Rokytnicí, mohla být spokojenost úplná.

 

       Výsledky:

       Bělá                 2:0       Synek 2

       Martinice          3:1       Brož 2, Korotvička

       Nová Ves          2:1       Šimek 2

       Rovensko          3:2       Pavlata, Brož, Šimek

       Košťálov           3:1       Hördler, Korotvička, Šimek

       Mírová   8:1       Brož a Kudrnáč 2, Šimek, Pavlata, Synek, Korotvička

       Kruh                 0:1

       Hor.Branná       6:1       Pavlata 2, Hördler, Šimek, Synek, Brož

       Rokytnice         1:3       Pavlata

                      

       Bilance 9          7          0          2                      28:10                14

      

       Střelci:

       6 – Zdeněk Šimek, Luboš Brož  3 – Vojta Korotvička

       5 – Petr Pavlata                        2 -  Michal Hördler, Filip Kudrnáč   

       4 – Tomáš Synek

 

Nesehraná utkání:

Studenec - Jilemnice (10. kolo), Martinice - Košťálov (11. kolo), Studenec - Víchová, Martinice - Horní Branná, Rovensko - Kruh, Mírová - Košťálov, Jilemnice - Nová Ves (2. kolo), Mírová - Nová Ves, Košťálov - Rovensko (1. kolo)

 

1. Jilemnice                                     9          7 2 0                37:13                23

2. Studenec                       9          7 0 2                28:11                21

3. Víchová                           10        6 0 4                30:14                18

4. Nová Ves                         9          5 2 2                19:11                17

5. Horní Branná                    10        4 3 3                27:26                15

6. Košťálov                          8          4 2 2                17:16                14

7. Martinice                         9          4 1 4                19:32                13

8. Bělá                                10        4 0 6                20:22                12

9. Kruh                                10        3 2 5                20:19                11

10. Rokytnice                      10        3 2 5                22:28                11

11. Rovensko                       9          1 0 8                18:39                3

12. Mírová                           9          1 0 8                14:40                3

 

       Béčko:

       Béčko převzal od dlouholeté dvojice vedoucích Dušana Plecháče a Petra Vancl Sváťa Čech, který se nejen dobře vypořádal s úlohou vedoucího a kapitána mužstva, ale svými výkony se zařadil v závěru sezóny i do základní sestavy áčka. Mužstvo bylo tvořeno na jedné straně zkušenými staršími hráči a na druhé straně mladými hráči, kteří by postupně měli proniknout do áčka (Gábor, P.Bartoň), a dorostenci.

 

       Výsledky:

       Košťálov B                    1:2       V.Vancl

       Nová Ves B                  1:1       R.Puš

       Mírová B                       1:2       Jodas

       Víchová B                     1:1       R.Puš

Horní Branná B                    0:4

       Zálesní Lhota                4:0       Hermon 3, D.Albrecht

       Rovensko B                  1:3       R.Puš

       Benecko                       1:1       R.Puš

       Mříčná                          3:0       R.Puš 2, Čech

       Vysoké                        5:1       J.Bartoň 2, Exner, Čech, M.Puš

       Horka                           4:0       R.Puš, J.Bartoň, Čech, Mejvald

       Roztoky                       2:2       V.Korotvička, M.Puš

       Kruh                             1:4       Klazar

 

       Bilance             13        4          4          5                      25:21                16

 

       Střelci:

       7 – Roman Puš                                    1 – Vašek Vancl, Aleš Jodas,

       3 – Honza Bartoň, Tomáš Hermon                     Dušan Albrecht, Petr Exner,

                   Sváťa Čech                                          Radek Mejvald, Láďa Klazar,

       2 – Milan Puš                                                   Vojta Korotvička

      

OKRESNÍ PŘEBOR

Nesehraná utkání:

Martinice - Držkov B (11. kolo), Sedmihorky - Jilemnice B, Stružinec - Mírová, Držkov B - Libštát, Košťálov - Martinice (12. kolo), Tatobity - Bozkov, Martinice - Rovensko, Libštát - Košťálov, Poniklá - Stružinec, Jilemnice B - Rokytnice (13. kolo)

 

1. Sedmihorky                     12        9 2 1                36:9                 29

2. Stružinec                                    11        8 2 1                30:15                26

3. Rovensko                        12        6 3 3                21:14                21

4. Tatobity                           12        5 3 4                24:20                18

5. Bozkov                            12        6 0 6                26:29                18

6. Víchová                           13        6 0 7                33:38                18

7. Mírová                             12        5 2 5                27:23                17

8. Jilemnice B                      11        5 1 5                25:27                16

9. Košťálov                          11        4 3 4                22:19                15

10. Rokytnice                      12        3 6 3                19:20                15

11. Poniklá                          12        4 1 7                16:33                13

12. Libštát                           11        3 3 5                22:23                12

13. Martinice                       10        4 0 6                18:29                12

14. Držkov B                        11        0 0 11               9:29                   0

 

OKRESNÍ SOUTĚŽ

Nesehraná utkání:

Studenec B - Bělá (9. kolo), Benecko - Zálesní Lhota (10. kolo), Vysoké - Horní Branná (12. kolo), Studenec B - Stará Paka B, Košťálov B - Kruh, Rovensko - Mříčná, Nová Ves B - Roztoky (13. kolo)

 

1. Nová Ves B                     14        10 1 3               46:21                31

2. Kruh                                14        10 1 3               36:20                31

3. Bělá                                14        9 3 2                27:12                30

4. Košťálov B                       14        8 4 2                36:19                28

5. H. Branná B                     13        7 2 4                39:23                23

6. Roztoky                          14        6 5 3                24:15                23

7. Mírová B                          15        6 4 5                30:29                22

8. Horka                              15        6 3 6                30:33                21

9. Stará       Paka B            14        6 1 7                 39:29                19

10. Rovensko B                   14        5 4 5                25:26                19

11. Studenec B                  13        4 4 5                25:21                16

12. Vysoké                          14        4 2 8                26:42                14

13. Víchová B                      15        3 3 9                30:41                12

14. Zálesní Lhota                 14        3 3 8                27:40                12

15. Benecko                        14        1 4 9                14:55                  7

16. Mříčná                           13        0 4 9                  5:33                 4

 

       Áčko:

       Cílem áčka před sezónou byla záchrana v oblastní soutěži a tento cíl trvá i pro jarní část sezóny. V závěru podzimu se stabilizovala i výkonnost mužstva a cesta ke splnění cíle teď závisí jednak na hráčích samotných a jejich přístupu k zimní přípravě, jednak na vedení klubu, které musí vyřešit trenérskou otázku a posílit hráčsky kádr mužstva.

 

       Výsledky:

       Desná                                      0:0

       Doubí                                       1:3       Ulvr

       Jablonec nad Jizerou                 1:4       Kočárek

       Držkov                                     1:1       Metelka

       Nová Ves                                 0:2

       Turnov                                      1:4       Salátek

       Železný Brod                            2:2       Hermon, Nedomlel

       Elitex Jablonec B                      1:0       Hermon

       Plavy                                       0:2

       Velké Hamry                            2:0       Metelka 2

       Horní Branná                            0:3

       Lučany                                     4:3       Jodas 2, Kuřík a Salátek

       Ruprechtice                              1:2       Nedomlel

 

       Tabulka:

1. Ruprechtice                      13        10        2          1          38:11               32

2. Velké Hamry                    13        9          1          3          33:14                28

3. Jablonec n.J.                   13        7          3          3          25:12                24

4. Horní Branná                    13        7          3          3          21:11                24

5. Turnov                             13        7          2          4          23:14                23

6. Držkov                             13        6          4          3          24:20                22

7. Doubí                              12        6          1          5          29:24                19

8. Plavy                               12        4          4          4          14:18                16

9. Nová Ves                         13        4          4          5          17:22                16

10. Železný Brod                  13        3          4          6          21:40                13

11. Lučany                          13        3          3          7          16:24                12

12. Studenec                      13        3          3          7          14:26                12

13. El. Jablonec B                13        3          1          9          14:26                10

14. Desná                           13        0          1          12        6:33                 1

 

       Střelci:

       3 – Vlasta Metelka                                                       1 – Jirka Ulvr, Martin Kuřík

       2 – Aleš Jodas, Tomáš Hermon,                                    Jára Kočárek

                              Martin Nedomlel, Marek Salátek

 

Muži sehráli první halový turnaj v Rokytnici nad Jizerou za účasti 5 mužstev.

 

Výsledky:

HSK Benecko B                  6:3

AC THC Praha                                2:4

FC Panthers Benecko                      2:1

HSK Benecko                                12:0      

 

Tabulka:

1. AC THC Praha                 3          1          0          12:  6    10

2. SK Studenec                  3          0          1          24:  8      9

3. FC Panthers Benecko      2          1          1          16:  8      7

4. HSK Benecko A               1          0          3            7:22     3

5. HSK Benecko B               0          0          4            9:24      0

 

        

 

       Příprava na novou sezónu bude zahájena společným soustředěním mužů a dorostu v Janských Lázních od 7.1.2002 do 11.1.2002. Účast potvrďte u sekretáře SK Studenec PaedDr.Petra Junka (603734818) do 27.12.2002.