Rozhodčí: Mařatka, Salač, Urbánek – delegát Vosika

Žluté karty:  6:1

Diváků: 150

Sestava: Tuž – Petera, Česánek, Kuřík, J.Šedivý  – Jodas (Albrecht), V.Korotvička, Kočárek (Kampov), M.Šedivý -   Smolík (Švásta), Brož

V předehrávaném prvním jarním kole rozhodli hosté o vítězství v první minutě druhého poločasu. Ten první přinesl oboustranně opatrnou hru se zabezpečenými obranami, ve druhém hosté bránili vedení a kromě hlavičky Kuříka a neodpískané ruce ve vápně se k výraznějšímu ohrožení Hančilovy branky domácí nedostali.

Sokol Martinice - SK Studenec B     2:3     (2:1)      béčko

Branky:  Milan Puš, Michal Chrtek, Vasyl Kampov

Po dvou porážkách v sousedských derby béčko přivezlo všechny body i zásluhou tradičně vyloučeného domácího Horáčka, velmi dobrý výkon podal navrátilec z Ameriky Míša Chrtek.

SK Mírová - SK Studenec  2:2    (0:2)      dorost

Branky: Tomáš Chrtek a  Tomáš  Pešek

Sobota 29.října 2005  Rychnov - Studenec    0:1 (0:1)

Branka: Smolík

Rozhodčí: Poppr

Žluté karty:  2:2

Diváků: 80

Sestava: Tuž – Kampov, Kočárek, Kuřík, J.Šedivý  – Brož, Přiklopil (Letkovský),  V.Korotvička, Ulvr – Smolík, Synek (Petera)

Před zápasem se pro nemoc omluvili další dva hráči, takže z ideální sestavy z přípravy chybělo již 8 hráčů. Přesto byli studenčtí fotbalisté po celý zápas lepším mužstvem a  uklidnila je vedoucí branka Smolíka hned ve 3.minutě. V dalším průběhu hry si vypracovali nejméně čtyři vyložené šance, ale tradičně bez gólového efektu. Domácí ohrozili brankáře Tuže za celý zápas pouze dvakrát.

SK Studenec B – Sokol Bozkov      1:2     (0:1)      béčko

Branky:  Vojta Korotovička

Žluté karty:  1:1

Sestava: P.Vancl – Brož, V.Kuřík, V.Korotvička, P.Bartoň   - Petera,  Přiklopil (M.Puš),  Kočárek, Kudrnáč, Albrecht (Klazar) – Kampov (Urban)

Proti  jasnému favoritovi soutěže nastoupilo béčko s posílenou defenzívou  a Petrem Vanclem v brance, který prokázal své nesporné kvality. V prvním poločase byli hosté lepší a ujali se vedení po rohovém kopu. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, béčko si vypracovalo i mírný tlak a po zásluze vyrovnalo po rozehraném přímém kopu. Po zbytečné chybě v rozehrávce ve středu hřišti v nastaveném čase přišlo o bod. Za bojovný výkon si ale celé mužstvo zaslouží pochvalu.

SK Studenec – TJ Tanvald 2:1    (2:1)      dorost

Branky: Tomáš Jiřička a Petr Bartoň

Sokol Vítězná - SK Studenec 3:2        (0:1)   mladší žáci

Branky: Kuba Pacholík a Marek Čivrný

V přímém souboji o podzimního půlmistra prohráli mladší žáci s fyzicky vyspělejším soupeřem po chybách brankáře ve druhém poločase a menším důrazu (bojácnosti) některých hráčů.

Neděle 23.října 2005  Studenec  - Rovensko   2:3 (1:0)

Branky: Jodas, Brož – Mencl, L.Malý, Hanzl

Rozhodčí: Langer, Štuk, Urbánek

Žluté karty:  3:1

Diváků: 100

Sestava: Tuž – L.Korotvička, Česánek, Kuřík, J.Šedivý  – Jodas, Kočárek (Synek), M.Šedivý (Petera), Brož – Smolík, Ulvr

Áčko přišlo o V.Korotvičku, který byl vyloučen v sobotním zápase béčka, ale do sestavy se vrátil po 5 zápasech Brož. První poločas patřil domácím, kteří si aktivní hrou vypracovali i slibné příležitosti, ale vytěžili z nich pouze jedinou  branku po křížné střele Jodase. Hosté hrozili jen trestnými kopy Náhlovského. Obrat nastal během čtvrthodiny druhého poločasu, kdy hosté potrestali stoprocentně tři hrubky v rozehrávce ve středu pole. Snaha o zkorigování vyzněla přes územní převahu a šanci Smolíka naprázdno, kontaktní gól Brože přišel až v poslední minutě.

TJ Poniklá - SK Studenec B 2:0   (1:0)      béčko

Žluté karty:  2:10   Červené karty:  1:2    (V.Kuřík, V.Korotvička)

Zápas dokázal, že český fotbal spěje spíše ke komedii, po té páteční při valné hromadě v Praze pokračovala jedna z mnohých regionálních, kdy hlavním režisérem byl opět rozhodčí při své neschopnosti schopný všeho (Rympler).

TJ Jilemnice - SK Studenec     4:0   (2:0)  minižáci

Minižáci hrají stále bez svého kapitána Dandy Mejvalda a na výsledcích je to znát.

Sobota 15.října 2005  Držkov - Studenec     2:0 (2:0)

Rozhodčí: Karel st.

Diváků: 80

Sestava: Tuž – L.Korotvička, Česánek, Kuřík, J.Šedivý  – Jodas (Přiklopil), Kočárek, M.Šedivý (Přiklopil), V.Korotvička – Smolík, Petera (Synek)

Po sérii zápasu bez porážky si přijeli studenečtí pro porážku do Držkova, ke které přispěl především velice matný výkon v prvním poločase s jedinou šancí na kopačce Smolíka. Snaha o změnu skore ve druhém poločase narážela na spoustu nepřesností v rozehrávce, a tak se skore již nezměnilo.

SK Studenec B – SK Mírová B      4:3     (1:1)      béčko

Branky:  Jiří Ulvr 2, Tomáš Synek a Jirka Petera

Žluté karty:  3:3   Červené karty:  1:0  (Brož)

Sestava: Havel – Kampov, V.Kuřík, V.Korotvička, Klazar   - M.Puš (R.Puš), Přiklopil (Petera), T.Synek, Ulvr – Kudrnáč, Brož

Hosté se ujali vedení hned v první minutě z trestného kopu podél špatně postavené zdi. Béčko mělo od  té doby výraznou převahu, ale z mnoha šancí vytěžilo jen vyrovnání po samostatné akci Tomáše Synka a v závěru poločasu byl po závaru navíc vyloučen Luboš Brož. Když hosté proměnili v úvodu druhého poločasu dva brejky, zdálo se být rozhodnuto.  Po příchodu Jirky Petery se však hra rozhýbala a po fotbalových akcích se skore otočilo ve prospěch béčka, navíc další gól Jirky Petery rozhodčí Kleiner bezdůvodně neuznal.

SK Studenec – FC Pěnčín         2:3    (2:1)      dorost

Branky: Tomáš Pešek, Ondra Tauchman

Dorostenci bez dvou opor sehráli velice dobrý zápas a především v prvním poločase ho mohli rozhodnout ve svůj prospěch. Hosté s převážně hostujícím hráči z Jablonce nad Nisou zápas ve druhém poločase otočili.

Jivan Bělá – SK Studenec B 3:1    (1:1)  dorost béčko

Branka: David Ježek

SK Studenec – TJ Košťálov      0:1   (0:1)  minižáci

Neděle  9.října 2005  Studenec - Jenišovice     3:0 (1:0)

Branky : Aleš Jodas 2, Jarda Smolík

Rozhodčí: Mařík, Pekař, Bergmann, delegát Horáček

Žluté karty:  0:3   Červené karty:  0:1  (Kulhánek)

Diváků: 150

Sestava: Tuž – L.Korotvička, Česánek, Kuřík, J.Šedivý (P.Bartoň)  – Jodas, Kočárek, M.Šedivý (Přiklopil), V.Korotvička – Smolík, Synek (Petera)

Hosté přijeli s řadou zkušených hráčů a hned v úvodu mohli dát vývoji zápasu zcela jiný scénař, v první minutě nastřelil Vodháněl tyč a o pět minut později Kulhánek z trestného kopu břevno. Poté převzali iniciativu domácí a po perfektním pasu M.Šedivého protrhl střeleckou smůlu Smolík a přehodil vybíhajícího Bočoka. Hosté hrozili dál především z trestných kopů Kulhánka, ale do poločasu se skore neměnilo. Hned v úvodu druhého poločasu zvýšil po akci Smolíka Jodas  a po vyloučení Kulhánka se hráči předháněli v zahazování šancí, ujala se jen jediná po hrubce hostující obrany skoroval Jodas.

Sokol Roztoky - SK Studenec B      1:2     (0:1)      béčko

Branka:  Jiří Ulvr a Martin Urban

Sestava: Kolář – Kampov, V.Kuřík, Buchar,  P.Bartoň - Pešek, Přiklopil, J.Synek, Ulvr– Kudrnáč, Urban

Béčko odjíždělo se třemi dorostenci, kteří měli v nohách dopolední zápas v Železném Brodě, ale překvapivě si ze hřiště posílených Roztok odvezlo tři body. V prvním poločase mohlo vést výrazněji, ale domácí pomezní byl proti po nesmyslně odmávaných ofsajdech, domácí ve druhém poločase měli výraznou převahu, která se zvýšila po vyloučení Urbana, ale podařilo se jim jen snížit.

FK Železný Brod- SK Studenec            0:2    (0:1)      dorost

Branky: Tomáš Jiřička, Petr Bartoň

Třetí vítězství v řadě opět posunulo dorostence více do středu tabulky.

FK Sedmihorky – SK Studenec B 2:1    (2:0)  dorost béčko

Branka: Tomáš Pešek

SK Studenec – Sokol Bozkov   5:0      (2:0)   starší žáci

Branky: Milan Ježek 2,  David Bartoň, Martin Klouček, Marek Čivrný

Žáci přezimují na třetím místě se shodným počtem bodů jako Poniklá a Martinice na prvním a druhém místě.

SK Studenec – SK Sparta Úpice          4:2      (3:1)   mladší žáci

Branky: Kuba Pacholík 2, Martin Šimáček, Patrik Krejčí

Jiskra Libštát – SK Studenec      2:0   (1:0)  minižáci

Minižáci byli citelně oslabeni o nemocného Dandu Mejvalda, což ve vyrovnaném utkání bylo velkou ztrátou

BW Zorbau – SK Studenec    2:2       (1:1)

Zápas internacionálů v Německu, tiskové agentury střelce nevydaly, hráči se dohodli, že obě branky vsítil Luboš Brož st.

Sobota  1.října 2005  Mírová – Studenec     1:1 (0:1)

Branky : Petr Exner

Rozhodčí: Urbánek

Žluté karty:  0:1

Diváků: 80

Sestava: Tuž – L.Korotvička, Česánek, Kuřík, J.Šedivý  – Jodas (Přiklopil), Exner (Petera), M.Šedivý, V.Korotvička – Smolík, Synek

V dalším zápase na hřišti soupeře promarnilo áčko v prvním poločase herní aktivitu i dobré příležitosti k získání většího náskoku. Ve druhém poločase přešla herní aktivita na kopačky domácích, kteří ale vyrovnali až v nastaveném čase po předchozí ruce domácího útočníka, kterou hlavní rozhodčí nepostřehl.

SK Studenec B – FC Víchová               2:5     (1:3)      béčko

Branka:  Jiří Petera a Jiří Ulvr (PK)

Žluté karty:  2:3

Sestava: Havel – Kampov, V.Kuřík, P.Bartoň, J.Bartoň - M.Puš (Jodas), Přiklopil, Petera Ulvr– Smolík, Mejvald (Klazar)

Ve vyrovnaném utkání rozhodla o vítězství hostů téměř stoprocentní střelecká produktivita, naopak superšance domácích zústaly neproměněny.

SK Studenec – Sokol Držkov               3:2    (1:1)      dorost

Branka:  Michal Pacholík, Tomáš Pešek, Kuba Tauchman (PK)

Sestava: Štilec – Synek, Povr, Jezdinský, Dohnal – Pešek (Vérteši), Pacholík, Tauchman, Bartoň – Jiřička, Ježek (Buchar)

V kvalitním dorosteneckém zápase zúročili dorostenci stálou mírnou převahu a více brankových šancí.

HSK Benecko - SK Studenec    1:5      (0:3)   starší žáci

Branky: Jirka Šír 3, Milan Ježek, Tomáš Palivoda

Při souběhu mladších a starších žáků museli kádr starších doplnit minižáci bratří Klímovi.

FC Mladé Buky - SK Studenec 0:11    (0:6)   mladší žáci

Branka: Kuba Pacholík 4, Tomáš Stránský 3, Marek Čivrný, Lukáš Palivoda, Lukáš Vancl, Radek Vydra

SK Studenec – Sokol Jablonec                        5:4     (2:2)      minižáci

Branka:  Jenda Kuřík 3, Danda Mejvald 2

Šťastné vítězství minižáků nad věkově starším kádrem soupeře.

Středa  28.září 2005  Jablonec – Studenec     1:2 (1:1)

Branky : Gembický – Martin Kuřík, Lukáš Korotvička (PK)

Rozhodčí: Diringer

Diváků: 80

Sestava: Tuž – L.Korotvička, Česánek, Kuřík, J.Šedivý  – Jodas (Kudrnáč), Exner (Petera), M.Šedivý, V.Korotvička – Smolík, Synek

Domácí byli po celý zápas aktivnější a ujali se také vedení, áčko však velice dobře bránilo a po centru Česánka se podařilo Martinu Kuříkovi vyrovnat. Disciplinovaný výkon byl korunován vítěznou brankou z pokutového kopu po faulu na Vojtu Korotvičku.

SK Studenec – SK Mírová                    3:1     (1:0)      dorost

Branka:  Tomáš Jiřička 2, David Ježek

První vítězství dorostu je snad předzvěstí zlepšených výsledků.

SK Studenec – Sokol Horní Branná     3:1      (1:1)   mladší žáci

Branka: Marek Čivrný 2, Kuba Pacholík

Neděle  25.září 2005  Studenec – Elitex JBC B 2:1 (1:0)

Branky : Lukáš Korotvička (PK), Tomáš Jiřička -  Radomír Staněk

Rozhodčí: Bílek, Horák, Bergman

Žluté karty:  2:4

Diváků: 170

Sestava: Tuž – L.Korotvička (P.Bartoň), Česánek, Kuřík, J.Šedivý  – Exner (Petera), M.Šedivý, V.Korotvička, Přiklopil (M.Puš) – Smolík, Jiřička

Po decimaci kádru áčka v Kruhu (Kočárek, Albrecht, Synek) a trestu Brože musel trenér sáhnout ještě hlouběji do kádru béčka a dorostu. Hosté přijeli s dvěma exligovými hráči, ale věkově velmi vysokým průměrem (ve druhém poločase nastoupil Gottwald, ročník narození 1949). Od toho se odvíjela i taktika, ponechat herní aktivitu technicky vyspělejším hostů a spoléhat na rychlé brejky. Po jednom z nich hosté zahráli rukou ve vápně a Lukáš Korotvička penaltu proměnil. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale domácí hráči neproměnili tři vyložené příležitosti. Naopak pět minut před koncem si na dlouhý centr naskočil Staněk a srovnal skore. Naštěstí v první minutě nastavení nechala hostující obrana při Peterově rohu zcela volného nejmenšího hráče na hřišti Tomáše Jiiřčku a ten rozhodl o konečněm vítězství.

Sokol Kruh - SK Studenec B                3:1     (2:0)      béčko

Branka:  Petr Přiklopil (PK)

Žluté karty:  7:2   ČK: Dlabola – J.Bartoň

Sestava: Kolář – Kampov, Kočárek, V.Korotvička (O.Tauchman), J.Bartoň - M.Puš, Přiklopil, Ulvr, Albrecht (Petera) – Kudrnáč, Synek

Béčko mělo v Kruhu celý zápas pod kontrolou, což se rozhodně nedá řící o hlavním rozhodčím Bitmanovi, který sice udělil 11 karet, ale nevyloučil domácího Jerieho, který se svými zákroky postaral o vyřazení tří hráčů pro nedělní zápas áčka. Domácím pomohl k vítězství slabším výkonem především brankář Kolář a neproměněné šance.

FC Víchová - SK Studenec                   2:1     (1:0)      dorost

Branka:  Petr Bartoň

Dorostenci podali ve Víchové zlepšený výkon a alespoň k bodu jim chybělo i trochu fotbalového štěstí při akci Tomáše Peška.

Sokol Nová Ves – SK Studenec B         6:1      (3:0)      B dorost

Branka:  Kuba Vérteši

SK Studenec – Sokol Jablonec            4:1      (0:0)   starší žáci

Branky: Jirka Šír 2,  Kuba Stránský, Milan Ježek

Sestava: Vérteši – Čech, Havlíček, Lejdar (J.Stránský), Palivoda – Pacholík, Ježek, Čivrný, Bartoň -  T.Stránský, Šír

Žáci podali nejlepší podzimní výkon a po nádherných fotbalových akcích svého fyzicky zdatného soupeře ve druhém poločase jednoznačně přehráli.

TJ Poniklá - SK Studenec                     1:1     (0:0)      minižáci

Branka:  Danda Mejvald

Minižáci ukořistili domácím první bod, vyrovnávací gól však obdrželi až v poslední minutě.

Sobota  17.září 2005  Stružinec - Studenec  3:3   (3:2)

Branka:  Petr Exner 2, Marek Šedivý

Rozhodčí: Kolařík, Mrkáček, Omasta

Žluté karty:  2:6

Diváků: 180

Sestava: P.Vancl – L.Korotvička, V.Korotvička, Česánek, Exner – M.Šedivý, Kočárek, Přiklopil (Synek),  J.Šedivý – Smolík (J.Bartoň), Brož

Bez několika hráčů základní sestavy (Tuž, Hermon, M.Kuřík, Jodas) mužstvo „zaspalo“ úvod zápasu a hned v úvodu inkasovalo dvě laciné branky, ke kterým přibyla na závěr půlhodiny ještě třetí po skrumáži po rohovém kopu. Po přeskupení sestavy však od této chvíle mužstvo převzalo aktivitu ve hře a ještě do poločasu snížilo na rozdíl jediné branky. Ve druhém poločasu „kanonýr“ podzimu Petr Exner z trestného kopu vyrovnal a tři body měl na kopačce v poslední minutě Pepa Šedivy, který tvář v tvář domácímu brankáři neuspěl. Remíza je vzhledem k vývoji zápasu cenná, ale vzhledem k síle soupeře ztrátou.

SK Studenec B – Sokol Nová Ves B                1:1     (0:0)      béčko

Branka: Jirka Petera

Sestava: Havel – P.Bartoň, M.Kuřík, Kampov, J.Bartoň - M.Puš, T.Synek, Klazar  (Brož), T.Synek, Ulvr – Kudrnáč (Přiklopil), Petera (R.Puš)

Béčko bylo aktivnější v prvním poločase, ale vyloženou branku si nevypracovalo.  Druhý poločas byl ve znamení šancí na obou stranách, které vyplývaly z chaotické hry obou mužstev. Remíza je nakonec zasloužená.

SK Studenec – TJ Sokol Kruh              1:2     (1:0)      dorost

Branka:  Tomáš Jiřička

Dorostenci utrpěli další zbytečnou porážku, navíc přišli o dva hráče základní sestavy (brankář Dominik Štilec,  Tomáš Chrtek), kteří budou v následujícíh zápasech chybět. Vzniklou situaci po odstoupení vedoucích mužstva je třeba urychleně řešit, neboť by bylo neomluvitelnou chybou, kdyby se jedna z nejlepších  generací studenecké kopané (okresní přeborníci v minižácích i žácích) vytratila bez efektu v týmech dospělých.

Branka: Kuba Pacholík 2

První porážka mladších žáků s vyspělým soupeřem posíleným o hráče áčka. K remíze přesto chybělo málo, Kulhánkova střela skončila na břevně.

SK Studenec B – TJ Vysoké                             4:0     (2:0)      minižáci

Branka:  Míša Nosek 4

Vítězství minižáků po trvalé převaze a několika tyčích. Na všechny branky Míši Noska nezištně přihrával Danda Mejvald.

Neděle  11.září 2005  Studenec – Košťálov   1:0   (0:0)

Branka:  Brož

Rozhodčí: Milner

Žluté karty:  4:5   Červené karty:  1:1  (L.Korotvička – Houžvička)

Diváků: 180

Sestava: Tuž – L.Korotvička, Kuřík, Česánek, Exner – V.Korotvička, M.Šedivý, Kočárek (T.Povr),  Albrecht – Smolík (T.Synek), Brož

Další utkání na domácím hřišti přineslo po většinu zápasu mírnou převahu domácího mužstva, hosté však podnikali zásluhou Zboroně nebezpečné protiútoky, při jednom z nich zasahoval výborně Tuž, při druhém dobře hrající Exner. Ten také byl nejblíže gólu, ale jeho trestný kop brankář hostů Věrný vyrazil, stejně tak na poslední chvíli zabránil brance po malé domů svého spoluhráče. V závěru poločasu byl vyloučen Houžvička za oplácení a úvod druhého poločasu patřil dalšímu náporu studeneckých, který byl korunován povedenou kombinací V.Korotvičky a přesnou hlavičkou Brože. Hosté se i v deseti snažili o vyrovnání, ale vítězství zůstalo nakonec ve Studenci.

Sokol Horní Branná B  – SK Studenec B                       6:0     (3:0)      béčko

Sestava: Havel – P.Bartoň, M.Kuřík, Kampov, J.Bartoň - M.Puš, T.Synek, Klazar  (Brož), T.Synek, Ulvr – Kudrnáč (Přiklopil), Petera (

Béčko na úvod neproměnilo dvě tutovky (Přiklopil, Petera), naopak domácí proměnili všechny příležitosti, a tak se i za přispění chybujícího středu obrany zrodil nečekaný debakl.

SK Jilemnice  – SK Studenec                            3:1     (2:1)      A dorost

Branka: Tomáš Jiřička

Jivan Bělá  – SK Studenec B                             1:2     (1:0)      B dorost

Branka: Jára Palivoda a Štěpán Nožička

SK Studenec – Sokol Martinice                         0:3       (0:0)    starší žáci

SK Studenec – Jiskra Bernartice                                  8:0       (4:0)    mladší žáci

Branka: Kuba Pacholík 5, Marek Čivrný, Tomáš Stránský a Martin Šimáček

Spartak Royktnice  – SK Studenec B                1:6     (1:3)      minižáci

Branka: Danda Mejvald 3, Petr Horáček 2, Míša Nosek

Sobota  3.září 2005  Libštát - Studenec 1:2   (1:2)

Branka:  T.Maryško – Smolík, Exner

Rozhodčí: Vokřínek

Žluté karty:  3:4

Diváků: 250

Sestava: Tuž – L.Korotvička, Kuřík, Česánek, Exner – M.Šedivý (Přiklopil), Kočárek, Hermon (Petera),  Albrecht – Smolík (T.Synek), V.Korotvička

Úvod zápasu patřil domácím, kteří se ujali vedení a další dobrou příležitost neproměnili. Na dalším vývoji se podepsal  polovlastní gól v brance domácích po prudkém centru Smolíka, navíc do poločasu se perfektně trefil Exner z trestného kopu. Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, nastřelili tyč, možná oprávněně reklamovali penaltu, yle výborného Tuže nepřekonali, naopak tutovky na kopačkách měli z brejků Albrecht a Hermon. Ten se však v závěru zranil a podzim pro něj skončil (dvojnásobná zlomenina ruky).

SK Studenec B – Spartak Rokytnice                 1:0       (0:0)

Sestava: Kolář - Kampov, V.Korotvička, Kočárek, J.Bartoň - M.Puš (P.Bartoň), T.Synek, Klazar (Albrecht), T.Synek, Ulvr – Kudrnáč,  Přiklopil (Petera)

V zápase s jedním z kandídátů postupu podalo béčko opět velice hodnotný výkon a především v prvním poločase bylo nebezpečnějším mužstvem a zásluhou Přiklopila a Kudrnáče dvakrát nastřelilo tyč.  Ve druhém poločasu přebrali aktivitu hosté, ale jejich přavaha nevyústila ve vyložené šance, naopak v poslední minutě po ideálním pasu Albrechta rozhodl utkání zdařilou individuální akci Synek.

SK Studenec – FK Sokol Lučany                                   2:2     (1:1)      dorost

Branka: vlastní, Kuba Tauchman

Dorostenci byli lepším a fotbalovějším mužstvem, ale těsně vítězství v závěru neuhájili a opět doplatili na neproměňování vyložených šancí.

SK Studenec B – FK Sedmihorky                                  4:3     (1:3)      dorost B

Branka: Kuba Tauchman 2, Tomáš Pešek, Radek Hronovský

FK Víchová  – SK Studenec                                           0:4     (0:2)      starší žáci

Branka: Jirka Šír 3, Patrik Vérteši

FK Rudník  – SK Studenec                                            1:2     (1:0)      mladší žáci

SK Studenec – FK Nová Paka                           9:5       6:1)      minižáci

V přípravném zápase minižáků vstřelil svou první branku teprve pětiletý Tomáš Exner a stal se pravděpodobné nějmladší střelce v historii SK Studenec.

SK Studenec – FK Sedmihorky                         1:5     (0:3)      minižáci

Branka: Petr Němeček

Neděle  28.srpna 2005  Studenec – Nová Ves  0:1   (0:0)

Branka:  Koudelka

Rozhodčí: Krupa, Diringer, Rais, delegát Štěpánek

Žluté karty:  7:2     Červené karty:   1:0  (J.Šedivý)

Diváků: 250

Sestava: Tuž – J.Šedivý, Kuřík, Česánek, Exner – V.Korotvička, Kočárek, Hermon,  Albrecht – Smolík, Přiklopil (T.Synek)

Nová Ves: Diviš – Pospíšil, Václavec, Štejfa, P.Otmar – Zuzánek (Pozimek), M.Otmar, Z.Otmar, Máka (Čapek) – Hodouš (Čapek), Hlava

Okresní derby začala již ve 3.minutě nešťastně pro Hermona, který byl s tržnou ránou několik minut ošetřován, takže počáteční aktivita patřila hostům. V závěru poločasu se převaha přestěhovala na kopačky domácích, branku Kuříka však hlavní rozhodčí neuznal. I druhý poločas patřil domácím, největší šanci však Smolík proti Divišovi neproměnil. Převahu nezměnilo ani přísné vyloučení Šedivého po druhé žluté kartě  za zákrok, které rozhodčí mnohdy ani nepískal. Hosté se v 75.minutě ujali zásluhou střídajícího Koudelky vedení, a to se štěstím uhájili.

Jivan Bělá - SK Studenec B                  1:0       (1:0)

Sestava: Kolář - Kampov, V.Korotvička (Klazar), Kočárek, J.Bartoň - M.Puš, Letkovský, T.Synek, M.Šedivý – Kudrnáč (Povr),  Přiklopil

Béčko ukončilo sérii výher tradičně v Bělé, i kyž po celý zápas mělo převahu, ze které však vytěžilo jenom břevno Kampova, tyč Přiklopila a tutovku Kudrnáče. Za to se však body nedávají, a tak o plném zisku pro domácí rozhodla branka z úvodu zápasu.

TJ Košťálov – SK Studenec                   6:1         (1:1)      dorost

Dorostenci po solidním prvním poločase předvedli, jak se o body nebojuje. Že by chyběla fyzička po „tvrdých trénincích ve střelbě na branku“ nebo po pátečním soustředění ?

SK Studenec – TJ Poniklá                     3:2       (0:2)    starší žáci

Branky: Marin Havlíček, Lukáš Lejdar, Jirka Šír

Žáci v prvním kole narazili na fyzicky zdatného soupeře, které porazili zlepšenou hrou ve druhém poločase, výborný výkon podal především Jirka Šír, navíc někteří měli v nohách dopolední zápas za mladší žáky.

SK Studenec – FK Poříčí u Trutnova   0:0        mladší žáci

Historicka premiéra mladších žáků přivedla do Studence loňského vítěze. K vítězství však měli blíže domácí, ale neproměnili i ty nejvyloženější akce včetně penalty Máry Čivrného.

Turnaj v Dolní Kalné

Minižáci se zúčastnili silě obsazeného turnaje v Dolní Kalné, podlehli Červenému Kostelci, Trutnovu, Nové Pace (brankou v poslední minutě), porazili Dvůr Králové a Hostinné a obsadili 7.místo. Jejich branky stříleli Jenda Kuřík a Danda Mejvald.

Sobota 20.srpna 2005  Plavy - Studenec 4:1   (2:0)

Branky:  Šálek 2, Tomíček, Červinka - L.Korotvička

Rozhodčí: Bečvařík

Diváků: 70

Sestava: Tuž – J.Šedivý, Kuřík, Česánek, L.Korotvička – Jodas, V.Korotvička (46. M.Šedivý), Kočárek (75.Přiklopil) , Albrecht – Brož (46.Synek), Smolík

První půlhodinka zápasu patřila studeneckým, kteří si získali územní převahu, ale jejich akce končily před velkým vápnem. Domácí se dostali do hry až po proměněné penaltě za ruku J.Šedivého a k dvoubrankovému vedení jim pomohl podceněním situace Česánek , který pouštěl míč Tužovi a nevšiml si rozběhnutého Šálka. Ve druhém poločase byli domácí  opět produktivnější a důraznější v koncovce a jeden ze dvou gólů v sítï Tuže si připsal i veterán Tomíček. Jediný gól studeneckých vstřelil za stavu 3:0 hlavou Lukáš Korotvička po rohovém kopu Kočárka.

SK Studenec B – TJ Košťálov B 4:2       (0:1)

Branky: Vojta Korotvička, Tomáš Hermon, Jirka Ulvr, Petr Přiklopil – Fillinger, Sádek

Rozhodčí: Tomášek

Žluté karty: 4:3

Sestava: Kolář - Kampov, V.Kuřík, Kočárek, J.Bartoň - M.Puš (R.Puš), V.Korotvička, Hermon, Ulvr – Klazar (Synek), Kudrnáč (Přiklopil)

Premiéra studeneckého béčka přinesla slušnou návštěva a zásluhou obou mužstev i velmi dobrý fotbal. Béčko mělo po celý zápas více ze hry a v prvním poločase i trochu smůly, neboť střely Kampova a Klazara skončily na tyči. Hosté se ujali vedení v závěru prvního poločasu po rohovém kopu na přední tyč. Druhý poločas začal náporem béčka, nejprve trefil Přiklopil opět tyč, ale poté po chybě do té doby vynikajícího Regimona v brance hostů srovnal hlavou V.Korotvička a vzápětí Hermon otočil výsledek. Hosté však vyrovnali po zbytečném vyběhnutí Koláře, ale další zdařilé rychlé akce přinesly  branky Ulvra a Přiklopila a rozhodnutí zápasu. Po dlouhé době se po utkání hráčům obou mužstev tleskalo.

Neděle 14.8.2005 Studenec – Horní Branná 1:1 (0:0)

Branky: Jodas – Pilař

Rozhodčí: Neugebauer, Kafka, Neugebauer

Diváků: 200

Sestava: Tuž – J.Šedivý, Kuřík, Česánek (70. Kočárek), L.Korotvička – Jodas (75. Petera), V.Korotvička, M.Šedivý (50. Hermon), Albrecht – Brož, Smolík

V úvodním zápase nově vytvořené I.B třídy se sešli dva okresní rivalové a předváděli důraznou a místy až zbytečně tvrdou hru. V prvním poločase byli lepší hosté a vypracovali si i dvě slibné příležitosti, ale Hanč ani jednou branku netrefil.  Druhý poločas patřil naopak domácím, po přihrávce Jodase spálil hned v úvodu tutovku Smolík . Do vedení se ale dostali hosté, Illner vyhrál hlavičkový souboj a Pilař dorazil do prázdné branky. O vyrovnání se postaral jednou z nejhezčích branek studeneckého hřiště Jodas, zády k brance si zpracoval přihrávku V.Korotvičky a z otočky nedal Hofmanovi šanci. V závěru zápasu mohli strhnout vítěsztví na svou stranu oba soupeři, nejprve Beneš dělovkou prověřil Tuže a poté přehlédl rozhodčí  Neugebauer jasné stažení Hermona ve vápně. Správně usoudil, že remíza je spravedlivým vyjádřením dění na hřišti.

1.FC Tatobity – SK Studenec B  0:3       (0:0)

Branky: Vlado Letkovský, Tomáš Synek, Jirka Petera

Sestava: Havel - T.Chrtek, V.Kuřík, Kočárek, Kampov – M.Puš, Letkovský (R.Puš), T.Synek, Ulvr – Klazar (Buchar), Kudrnáč (Petera)

Béčko jako nováček okresního přeboru sehrálo dobrý zápas. Po vyrovnaném prvním poločase zúročili mírnou převahu ve druhém poločase v přesvědčivé vítězství.