Neděle 26.září 2004 – Studenec – Lučany   2:4

Branky: Brož, Urban (PK) – Křikava, Mička, Šich, vlastní

Sestava: Tuž – Albrecht, Kuřík, Brož T.Chrtek (50. Jodas)  – M.Šedivý, Hermon,  Salátek,  M.Chrtek  – Urban, Metelka

Rozhodčí:  Milner, Záruba, Mařatka – delegát Mazánek

Žluté karty: 2:4

Diváci: 130

Mužstvo domácích nastupovalo k zápasu pouze s dvanácti hráči a navíc zranění Tomáše Chrtka se v průběhu zápasu natolik zhoršilo, že musel ze hry odstoupit. Zápas přinesl tradiční průběh, stálou mírnou převahu domácích, ke které vedla nejen  snaha o první střelecký zápis v této sezóně, ale i o vyrovnání po zbytečně inkasované brance v první minutě zápasu. To se podařilo Brožovi v závěru první čtvrthodiny, když hlavou proměnil rohový kop Salátka. Do poločasu však hosté opět zásluhou zcela nekrytého Mičky šli do vedení, které po obrátce zvýšili vlastním gólem Kuříka. Urban sice snížil z penalty za faul na Metelku, ale při závěrečném náporu přeloboval brankáře Tuže Šich a rozhodl zápas ve prospěch hostů.

SK Mírová B - SK Studenec B  2:0 (0:0)    muži B

Sestava: P.Vancl – Gábor (Buchar), Nedomlel, V.Korotvička, J.Bartoň  – M.Puš, Mejsnar, V.Vancl,  Klazar – Kampov, Kudrnáč

Rozhodčí: Rympler

Ve vyrovnaném zápase rozhodlo o výsledku proměňování brankových šancí, domácí v této činnosti byli stoprocentní, šance Kampova skončila na tyči a bomba Nedomlela v lese.

SK Studenec A – TJ Desná   1:2 (1:1)  oblastní soutěž dorost

Branka: Tomáš Synek (PK)

Sestava: Kudr – Vérteši (T.Chrtek), T.Povr, Jezdinský,J.Synek – O.Tauchman (Jiřička), Buchar, J.Tauchman, Pešek (T.Klouček) – T.Synek, Kupec

Dorostenci nastoupili proti poslednímu mužstvu tabulky s cílem získat tři body, ale proti byla jednak nemoc Jiřičky, v průběhy hry zranění T.Synka, Chrtka a Peška (zlomený nos) a také přístup hostů, kteří postavili několik „černochů“, jak přiznali někteří z jejich hráčů po zápase. Takto asi prestiž fotbalu ve společnosti nezvýšíme.  Hned v úvodu proměnil Tomáš Synek penaltu, hosté však skore otočili a nic nezměnila ani další penalta, kterou neproměnil Jiřička, a břevna po střelách Povra a Jiřičky.

FK Sedmihorky - SK Studenec                  1:1       (1:0)                oblastní soutěž žáci

Branka: Jirka Povr

Tradiční střelec Jirka Povr a tradiční spalovač šancí Zdenda Hanzlík v závěru zápasu.

Sokol Držkov - SK Studenec B                 13:0     (5:0)               OP dorost

SK Jilemnice A - SK Studenec                  2:2       (1:2)                OP minižáci

Branky: Marek Čivrný a Radek Vydra

SK Studenec- TJ Poniklá                           0:0       (0:0)                OP minižáci

V zápasech vedoucích mužstev podali studenečtí výborné výkony a především v Jilemnci byli blíž k vítězství.

Sobota 18.září 2004 – Velké Hamry - Studenec  8:0

Branky: Serbus 3, Forman a Fišer 2, Habr

Sestava: Tuž – Albrecht, Salátek (30.M.Šedivý), Kuřík, T.Chrtek  – Jodas, Brož,  Letkovský (50.Urban), M.Chrtek  – Synek, Metelka

Rozhodčí:  Hanuš, Bílek, Kříž

Žluté karty: 0:0

Diváci: 100

O dalším debaklu bylo rozhodnuto hned v úvodu zápasu po třech hrubých chybách v obranné činnosti. Domácí přehrávali studenecké ve všech herních činnostech, navíc vzhledem k vývoji skore chyběla i bojovnost. A tak jediné absolutorium snese i přes obdržené branky brankář Tuž.

SK Studenec B – Sokol Stará Paka B 3:2 (2:2)    muži B

Branky:  Michal Chrtek, Vasyl Kampov a Vítek Kuřík

Sestava: Kolář – Klazar, Nedomlel, V.Korotvička, J.Bartoň  – M.Puš, Mejsnar (V.Kuřík), V.Vancl, Mejvald (Albrecht), V,Vancl – Kampov, M.Chrtek (Kudrnáč)

Rozhodčí: Huřťák

Diváci: 120

I další soupeř po košťálovském béčku byl dosud neporažený soupeř z čela tabulky. Utkání opět přineslo pohledný fotbal s převahou útočných aktivit a mnoha neproměněnými šancemi především na straně studeneckých hráčů. O výsledky nakonec rozhodly hrubky gólmanů, ten hostující jich udělal více a „připravil“ pro studenecké druhý a třetí gól. K zápasu se nedostavil delegovaný rozhodčí, a tak utkání řídil krajský rozhodčí Petr Huřťák.

Sokol Plavy - SK Studenec A   7:2 (5:1)  oblastní soutěž dorost

Branka: Tomáš Synek a Martin Kupec

Sestava: Kudr – Vérteši (Klázar), T.Chrtek, Jezdinský,J.Synek – T.Synek, Buchar, J.Tauchman, Pešek – Jiřička, Kupec

Dorostenci si jistě připomněli legendární hit Pavla Bobka o nedělním ránu, navíc někteří z nich činili první poskoky na ranních tanečních, a tak o vítězství  důraznějších  domácích nebylo pochyb.

Sokol Nová Ves - SK Studenec B        11:0     (4:0)               OP dorost

Sokol Dolní Branná – SK Studenec B 11:0     (7:0)                dorost přátelsky

SK Studenec – Sokol Zásada             1:1       (0:1)                oblastní soutěž žáci

Branka: Jirka Povr z penalty

Žáci v oblastní soutěži již tradičně nastoupili proti fyzicky zdatnějšímu soupeři, ale nakonec bylo blíž k vítězství, neboť v poslední minutě spálil tutovku Zdenda Hanzlík.

SK Mírová - SK Studenec                    1:3       (0:2)                OP minižáci

Branky: Radek Vydra 3

Cenné vítězství minižáků hrajících bez dvou nejlepších hráčů, Marka Čivrného a Tomáše Stránského.

TJ Hodonín - DFK Hradec Králové                       0:8      (0:5)

Zápas 1.ligy žákyň, v němž Eva Bartoňová nastřílela opět 5 ligových gólů.

Neděle 12.září 2004 – Studenec - Košťálov   0:1

Branky: Baudyš

Sestava: Tuž – V.Korotvička (80.M.Šedivý), Salátek, Kuřík , T.Chrtek  – Jodas, Brož,  Hermon, M.Chrtek  – Synek (50.Metelka), Urban (70.Marčík)

Rozhodčí:  Diringer, Ouředník, Mazánek  - delegát Horáček

Žluté karty: 2:1

Diváci: 130

Snaha o vymazání nulového konta v počtu bodů i vstřelených branek byla oslabena o zraněného Hartycha a zápas přinesl stejný průběh i výsledek jako dva předchozí na domácím hřiště. Aktivita byla na kopačkách domácích fotbalistů, ale především v prvním poločase nedokázali využít dvě vyložené šance (Urban, Synek). Hosté ohrožovali branku především dalekonosnými pokusy Baudyše, ale ve druhém poločase přidali na aktivitě ve středu pole, z níž vytěžili po chybě v rozehrávce domácích trestný kop, který právě Baudyš proměnil v jediný gól zápasu. Ani závěrečný nápor vyrovnání nepřinesl, bombu Metelky zblokovali obránci hostů a trestný kop Kuříka perfektně vyrazil brankář Věrný.

Sokol Mříčná  – SK Studenec B 0:1 (0:0)    muži B

Branky:  Vasyl Kampov

Sestava: P.Vancl – Synek, V.Kuřík, V.Korotvička, Albrecht – M.Puš, Marčík, Nedomlel, V,Vancl – Kampov, Kudrnáč

Rozhodčí: Mikule

Diváci: 100

Béčko nastoupilo k zápasu v Mříčné, která dosud nebodovala, bez několika hráčů kádru, a tak k dispozici před slušnou diváckou kulisou bylo pouze 11 hráčů. Po vyrovnaném prvním poločase patřil druhý poločas zcela hráčům béčka, kteří však skorovali jen zásluhou Vasyla Kampova z trestného kopu, navíc v poslední minutě neproměnil Martin Nedomlel penaltu.

SK Studenec A – TJ FK Lučany  5:1(1:0)  oblastní soutěž dorost

Branka: Martin Kupec 3, Tomáš Pešek a Kuba Tauchman

Sestava: Jarý – Vérteši, Povr, Jezdinský,J.Synek – O.Tauchman, Buchar, J.Tauchman, Pešek – Jiřička, Kupec

Mlladý tým dorostenců se4 loňskými žáky dosáhl prvního vítězství na podmáčeném terénu proti fyzicky zdatnějšímu soupeři, když je tentokrát podržel brankář Láďa Jarý a dařilo se střelecky Martinu Kupcovi.

SK Studenec B – Sokol Kruh               3:3       (1:1)                OP dorost

Branky: Martin Kupec 2, Kuba Tauchman

TJ Sokol Lučany - SK Studenec                     2:2       (1:1)                oblastní soutěž žáci

Branka: Jirka Povr 2

SK Studenec – Sokol Horní Branná    4:0       (3:0)                OP minižáci

Branky: Marek Čivrný 2, Tomáš Stránský a Míša Nosek

SK Studenec – Sokol Dolní Kalná       4:4       (4:1)                internacionálové

Branky: Ríša Nosek, Petr Vancl, Franta Hladík, Vasyl Kampov

DFK Hradec Králové – TJ Hlučín               9:0      (4:0)

Zápas 1.ligy žákyň, v němž Eva Bartoňová nastřílela 5 ligových gólů.

Sobota  4.září 2004 – Plavy - Studenec   1:0

Branky: Harik

Sestava: Honců - Albrecht, Salátek, Kuřík , T.Chrtek  – Brož, Marčík (75.M.Šedivý), Hermon, M.Chrtek  – Metelka (70.Synek), Hartych

Rozhodčí:  Spanyik, Brož, Karel - delegát Poplužník

Žluté karty: 3:2    Červené karty: 1:0

Diváci: 90

Domácí nastoupili v roli favorita, ale utkání nebylo tak jednoduché, jak si Plavští představovali, a na vítězství se velmi nadřeli. O výsledku utkání rozhodla branka Harika, kterou domácí veterán vsítil již ve 4. minutě. Přitom Plavy měly i další šanci na to, aby hubený náskok zvýšily, ale to se jim nepovedlo a v závěru se velmi strachovaly o body, neboť hosté ohrožovali výborného Lejska z rychlých brejků. Lejsek však udržel čisté konto i v hektickém závěru, kdy dvakrát po střelách z přímých kopů bravurně zasahoval (přetištěno z Deníku Jablonecka).

SK Studenec B – TJ Košťálov B 1:0 (1:0)    muži B

Branky:  Vašek Vancl

Sestava: Tuž – J.Bartoň, Albrecht, V.Korotvička, P.Bartoň – M.Puš, M.Chrtek, V.Vancl, Klazar (50.Kudrnáč) – Kampov (75.V.Kuřík), Urban

Rozhodčí: Vodrážka

Diváci: 130

Zápas s dosud neporaženým béčkem Košťálova přinesl velmi kvalitní fotbal a zasloužené vítězství béčka, které bylo podloženo bojovným výkonem všech hráčů a jistými zákroky brankáře Tuže.

ŽBS Železný Brod - SK Studenec A  6:1(1:0)  oblastní soutěž dorost

Branka: Jiřička

SK Mírová - SK Studenec B     8:0       (3:0)                OP dorost

SK Studenec – TJ  Desná        1:5       (1:2)    oblastní soutěž žáci

Bez orientačních běžců podali žáci s vyspělejším a většinou o dva roky starším soupeřem bojovný výkon, ale fyzický rozdíl byl až příliš výrazný.

SK Studenec – Spartak Rokytnice     2:0       (0:0)                OP minižáci

Branky: Marek Čivrný a Jenda Kuřík

TJ Košťálov – SK Studenec                 1:6       (0:4)                OP minižáci

Branky: Tomáš Stránský 2, Marek Čivrný, Daniel Mejvald, Tomáš Kučera a Míša Nosek

Turnaj internacionálů v Dolní Kalné

Studenec – Dolní Kalná              0:1

Studenec – Vítězná                                2:1                   P.Vancl, Hladík

Studenec – Nová Paka               1:1                   Kampov

Omlazení internacionálové obsadili na tradičním turnaji v Dolní Kalné 3.místo.