Fotbal

SK Jilemnice – SK Studenec/H.Branná 0:2 (0:1)

Derby je naše!!! Zasloužené vítězství po velmi fyzicky těžkém zápasu plného osobních soubojů, v kterém tak už nebylo mnoho prostoru ke kombinační hře. I taková utkání jsou… Velká pochvala všem za nasazení a vůli po vítězství v zápase! Střelci: Vojta Morávek, Tonda Vávra Sestava:s jistotou chytající MAX, nebojácné holky v

Studenec/Horní Branná vs. Stráž pod Ralskem 4:1

Za krásného počasí, v prvním jarním zápase, jsme na domácím hřišti „přejeli“ tým ze středu tabulky… Do zápasu jsme vstoupili aktivním pohybem. Soupeře jsme do ničeho nepustili, dobře jsme se pohybovali a kombinovali. Postupně jsme si vytvářeli solidní brankové příležitosti. Gólově jsme udeřili Vojtou Morávkem 1:0. Po poločasové pauze jsme

TJ Sokol Rozstání – SK Studenec 2:5

Ahoj přátelé a fanoušci. Přináším vám report ze zápasu v Rozstání. Já vím, že závist je moc špatná vlastnost (ví to i Jiřina Bohdalová), ale ty dvě nádherná hřiště domácích…. Krásný areál, přátelský realizák, výhled na Ještěd… Věděli jsme, že nastupujeme proti houževnatému a zkušenému týmu. Chtěli jsme od začátku

Několik slov k přáteláku s Kalnou

Musím říct, že první třetinu utkání hraném na 3×25 minut jsem si s Huřťou docela užíval. Kluci a Erin se snažili hrát to, co chceme, předváděli úplný opak hry soupeře. Já chápu, že každý gól v síti je pro každého hráče radost, ale než dávat góly tím stylem, že dopředu

Orientační sporty

VČP 2024: Informace před závodem

Závod Východočeského poháru pořádaný SK Studenec v obci Vřesník v sobotu 20. dubna 2024 se blíží. Máme k dispozici základní informace.

Vysoká nad Labem a Chyňava

V sobotu 23. března 2023 jsme začali sbírat první body do Východočeského poháru na závodech ve Vysoké nad Labem. Pražská sekce, pak byla na závodech v Chyňavě u CHKO Křivoklátsko.

Jarní skály a sprinty v Mnichově Hradišti

V sobotu 16. března 2024 začala pro závodníky SK Studenec jarní sezóna tradičním závodem Jarní skály u hradu Kost. V neděli 17. března 2024 jsme pak využili neoběhaného terénu města Mnichova Hradiště ke dvěma městským sprintům.

Běhej Hostivice

V sobotu 9. března 2024 vyrazila pražská skupina SK Studenec do Hostivice na závod Běhej Hostivice. Dlouhý závod v prostředí města a příměstského lesoparku prověřil rychlý krok po zimní pauze.

Atletika

Valná hromada 2024

Valná hromada a vyhlášení nejlepších sportovců se uskuteční v pátek 12. ledna 2024 v Pensionu Trautenberk. Mládež do patnácti let s rodičovským doprovodem se sejde v 16:30. Dospělí pak v 19:00.