Čelná umístění v Zimní běžecké lize...

5.5.2013 14:59, napsal Petr Junek (st.)

a závěrečná Úpická desítka

V průběhu zima odjížděla studenech výprava na 19.ročník běžecké ligy O krále Jestřebích hor, kterou pořádal oddíl Maratonstav Úpice. Studenečtí závodníci se zúčastnili deseti z celkových jedenácti závodů. Mezi nejmladšími žáky zvítězila celkově Linda Zahradníková, její sestra Denisa obsadila mezi mladšími žákyně druhé místo. Mezi staršími žákyněmi získala rovněž zásluhou většího počtu závodů druhé místo Natálie Jezdinská, Dominika Kalenská skončila na třetím místě. V početné kategorii mužů sice Marek Uvizl vyhrál všech šest závodů, kterých se zúčastnil, ale stačilo to pouze při osmi bodovaných závodech na třetí místo. V kategorii nad 50 let vybojoval 3.místo Ivan Uvizl. Nejcennější umístění ve studeneckých barvách dosáhla Martina Uvizlová, která vyhrála hlavní kategorii žen.

V závěrečné nebodované Úpické desítce obsadila v hlavní kategorii žen Martina Uvizlová časem 38:56 2.místo a Marek Uvizl v kategorii mužů časem 33:20 třetí místo. Ve vložených závodech žactva vyhrály své kategorie Linda Zahradníková a Natálie Jezdinská.